V nakladatelství Chrontodont právě vyšlo:

ChvostovrtěníChvostovrtění

V nakladatelství Chrontodont právě vyšla další velmi veselá knížka Ivana Rillicha Chvostovrtění, která by neměla chybět v žádné pořádné knihovně. Nemáte-li knihovnu, pak v kufru pod postelí. A nemáte-li ani kufr či postel, dá se určitě kniha zapůjčit a číst třeba v tramvaji.
Ke knize jako ke každé předcházející (které jsou stále skladem) vždy náleží dárek ve formě pěti pidifrků podle vlastního výběru a zejména neprodejný prémiový pidifrk obce Obouruč.
Dobrou zábavu.

ChvostovrtěníPozor, v této knize se ve větší míře vyskytuje humor!
Kniha popisuje v téměř groteskních obrazech běžné tři týdny života v České kotlině
od pohraniční vísky až po ctihodný parlament. Současní parlamentní nájemníci
zde ostatně hrají poměrně významnou roli. A v jedné z vedlejších rolí se také objevuje
lidem oblíbený prezident.

Cena 249,- Kč, objednat můžete na info@rillich.cz poštovné a balné zdarma

 

Dobře značená zajížďka

Dobře značená zajížďka

Napsal Ivan Rillich

200 stran vtipného líčení možných i nemožných situací, do kterých se mohou dostat lidé na anglickém a českém venkově. Na českém venkově je děj prošpikován perličkami specifického českého hospodského filozofování v podání svérázných postaviček z vesničky Obouruč.

Cena 299,- Kč, objednat můžete na info@rillich.cz poštovné a balné zdarma


Neklidné dějiny poutního místa Svatý Kámen

Neklidné dějiny poutního místa Svatý Kámen

Napsal Ivan Rillich

Rozsahem nevelká, ale čtivá brožurka o poutním místě Svatý Kámen u Dolního Dvořiště. Pojednává o době od roku 1502 do současnosti a i při zachování všech historických fakt a věrnosti reprodukce archivních pramenů je psána jazykem srozumitelným nejen historikům. Knížka má 16 stran a je bohatě doprovázena fotografiemi.

Cena 50,- Kč + 30,- Kč poštovné, objednat můžete na info@rillich.cz


Vítejte v Pumelicích (a snad se ani nepřezouvejte)

Napsal Ivan Rillich
Ilustroval Zdeněk Hofman

Pobavíte se s učitelským sborem, který se mohl sejít právě jen v Pumelicích. Pobavíte se s žáky, kteří to možná někam dotáhnou, ale i s těmi, kteří rostou pro poslaneckou sněmovnu.
A nakonec se určitě pobavíte i s hrobníkem Bídou.

Prostě úžasné povídání s ještě úžasnějšími ilustracemi Zdeňka Hofmana a úžasným pexesem z nejlepších postaviček, které však nedoporučujeme číst v panelovém domě. Mohli byste totiž svým chechtáním budit sousedy. Ale vážně závěrem : Kupte knihy rovnou dvě, protože o jednu byste se s dětmi přetahovali, čímž byste ji přetrhli.

Cena 195,- Kč, objednat můžete na info@rillich.cz - poštovné a balné zdarma ... (ukázka v PDF)

Vítejte v Pumelicích Vítejte v Pumelicích Kniha s pexesem

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Broučci

Napsal Jan Karafiát
Ilustroval Zdeněk Hofman

Byli tu, jsou tu a budou tu. Broučci. A svítit také budou, jsou totiž poslušní. Ale tito jsou přece jen trochu jiní. Ačkoli říkají přesně to, co všichni před nimi, tedy zdař Bůh a tak, díky malíři Zdeňku Hofmanovi si je děti zamilují. A důležité je též vědět, že poprvé v celé historii této knihy je Beruška zobrazena opravdu jako beruška, tedy sluníčko povětšinou sedmitečné, aby v tom děti neměly zmatek. A v pohádce přece může mít svatojánský brouček s beruškou dětí, kolik chce.      
Zdař Bůh.

Cena 195,- Kč, objednat můžete na info@rillich.cz - poštovné a balné zdarma ... ukázka v PDF

 

Vítejte v Pumelicích Vítejte v Pumelicích Kniha s pexesem

 Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively in Unknown on line 0